Bugün buraya, yaptığım çalışmalardan biri hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi vermek için geldim. Bir süredir koçluk yapıyorum ve theta healing yöntemlerini uyguluyorum. Ancak son zamanlarda bu çalışmalar, danışanın ihtiyacına ve akışa göre yeniden şekillenerek farklı ve daha kapsamlı bir hal aldı. Bir isim dahilinde o danışmanlığı veriyordum ancak içerik ve uygulama pek çok tekniğin özünden izler taşısa da aslında bambaşkaydı.

Ve bugün, yaptığım çalışmanın adı kondu.  Deep Connect . Derin Bağlantı.

Bu çalışma nedir ve nasıl işliyor diye soranlar için, şöyle açıklayabilirim.

Deep connect koçluk benzeri, ancak daha derin bir çalışmadır. Kendi kişisel yolculuğumuzda zamanda geri gidişlerle, kayıp parçalarımızla buluşmak, ifade edilmeyenleri dile getirmek ve artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünceleri serbest bırakarak o an danışanın neye ihtiyacı varsa, danışanın seçimiyle yeni yaratımlara kapı açmaktır.

50 dakika süren çalışmalarda, bedensel duyumlar dikkate alınır, farklı perspektiflerin hayatımıza ve bakışımıza yansımaları gözlemlenir, geçmişten, atalardan, aileden kalan enerji yükleri fark edilerek bu yükler sevgiyle şifalandırılır ve dönüştürülür. Uygulayıcı, kendi varoluşu ve derinden dinleyerek duyduklarıyla bazen aynalar, bazen sadece eşlik eder, bazen de danışanın kendi potansiyeliyle buluşması adına onun sınırlarını zorlar.

Tüm seanslar bir ödevle son bulur. Ödevi yapmak danışanın sorumluluğundadır. Seanslar her hafta yapılabileceği gibi, 15 gün arayla ve ayda iki kez de yapılabilir.

Bu çalışmayla daha yakından tanışmak ve bilgi almak için bana yazabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating